درباره ما


کسانی که می خواهند بفهمند دمکراسی و آزادی چیست، باید کمتر وقتشان را در کتابخانه ها با ارسطو صرف کنند و بیشتر در اتوبوس ها و قطار در میان مردم بگذارنند. است!

(سیسمون استرونیسکی)

زندگی بدون آزادی مانند جسم بدون روح، و آزادی بدون فکر و اندیشه مانند روحی ناسالم و مشوش است!

(جبران خلیل جبران)
« دوست من تو هم به آزادی بپیوند »

در باب آزادی

مرکز زبان آزای در سال 2014 به صورت رسمی با مجوز وزارت آموزش و پرورش با شماره مجوز (2927/3229/18770) آموزش زبان انگلیسی با متد دانشگاه کمبریج وامتحانات استاندارد برگرفته از همان دانشگاه کار خود را بدین شیوه که در روزهای زوج مختص دخترانه و در روزهای فرد مختص پسرانه در دو شیفت صبح و عصر آغاز نمود.
مرکز زبان آزادی به حول و قوه الهی با تکیه بر اساتید مجرب و با تجربه توانسته است رشد چشمگیری از لحاظ کیفی و کمی داشته باشد، لذا سعی و تلاش مجموعه اعم موسس ،مدیر، اساتید و کارکنان بر این است که به بهترین شکل به رشد و بالندگی جامعه کمک کنند و رضایت مندی هرچه بیشتر زبان آموزان و خانواده های آنان فراهم نمایند و این مدت عمر قابل جبران نیست.
پس امید است با ثبت نام در مرکز زبان آزادی مراحل بالندگی و ترقی روز افزون آیند سازان را مهیا سازیم.
امروز یادگیری زبان انگلیسی نه تنها یک الزام است، بلکه لازمه زندگی بهتر در دنیای امروز نیز می باشد که به نوعی امروزه دنیا را کلبه جهانی می نامند و تسلط بر یک زبان بین المللی ذهن را بیشتر توسعه و پنجره ای را به سوی جهانی نو می گشاید.در واقع راه ارتباطی با دنیای بیرون یادگیری زبان اصلی جهان که همان زبان انگلیسی است،می باشد.لذا عدم یادگیری زبان اصلی فکرانسان را محدود به دنیای پیرامون خود می کند و این عدم ارتباط همانند تنیدن تار عنکبوت به دور مغز انسان است که مانع بالندگی و پیشرفت آن می شود.

«آزادی بالندگی به بار می آورد»

« آزادی بالندگی به بار می آورد »

مدیرمسئول آزادی (په شیو خولیا)